Ubb makina  25 yıllik bilgi birikimi ve tecrubenin  ülkemiz sanayisine  katma deger katmak ve istihdam sağlamak amaci ve isteği idealist bir düşünce ile 2016 yilinda  kurulmüştur.

Ubb makina  san. Ve tic a.ş. Türkiye sanayisinde  makina  imalatçilarina tedarikçi –partner olarak hizmet vermek ile beraber bünyesindeki tecrubeli mühendis ve teknik kadrosu ile de anahtar teslimi özel makina imalati ,kalip, ataçman, fikstür imalatiher türlü konveyör ve transfer sistemleri, konveyör ekipmanlari tederikçisi ve imalatçisidir.Ürün transferi ve taşinmasi için özel griper tasarimi ve imalati da yapmaktadir.

Sosyal sorumluluğumuz
Firmamızın  amacı ,sektörde etik çalışma  hassasiyeti içerisinde ülkemiz ekonomisine  ve istihdamınındı  katkıda bulunmak, çalışanların  çalışma şartlarını her gün biraz  daha iyileştirmek gelişmiş ülkeler seviyesinin de üzerine çıkarmak  olduğu gibi ayni zamanda çevreye duyarlı ve saygılı olmak gibi hedefe sahiptir. Sosyal anlamda da çalışanların ve çevresinin  sürekli eğitimine önem vermek ,gerekli desteği sağlamaktır.